Shenzhen Nufiber Systems Technology Co., Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny Shenzhen Nufiber Systems Technology Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen Nufiber Systems Technology Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen Nufiber Systems Technology Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen Nufiber Systems Technology Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen Nufiber Systems Technology Co., Ltd. profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Eksporter
marki: NUFIBER
Ilość pracowników: >100
Coroczne wyprzedaże: $ 4.0 million-$ 7.0 million
Rok założenia: 2003
pc Export: 50% - 60%
Wprowadzenie

Shenzhen Nufiber Systems Technology Co., Ltd. Założona w czerwcu 2003 r. Jest profesjonalnym producentem i eksporterem, który zajmuje się głównie sprzętem światłowodowym i urządzeniami do transmisji sieci HD.Siedziba główna znajduje się w Shenzhen, ma również biura w Hangzhou, Kunming.Firma i klienci znajdują się w ponad 20 krajach i regionach.

 

Zależy nam na dostarczaniu klientom na całym świecie kompleksowych produktów, najnowszych technologii i profesjonalnych usług, aby pomóc klientom w budowaniu wysokiej jakości platformy sieciowej, w połączeniu z rzeczywistymi potrzebami klientów i dostarczając zindywidualizowane, aby zaspokoić zapotrzebowanie klientów na kompleksowe rozwiązanie .

 

W ostatnich latach, opierając się na własnej sile badawczo-rozwojowej i Uniwersytecie Nauki i Technologii Huazhong, firma posiadała wiele kreatywnych produktów i opatentowanych technologii, takich jak Optyczny moduł nadawczo-odbiorczy, Konwertery mediów światłowodowych, Przełączniki przemysłowe, cyfrowy konwerter światłowodowy, przedłużacz koncentryczny IP Ethernet, przełącznik POE, przedłużacz światłowodowy DVI/HDMIi inni.Teraz, wraz ze wzrostem rozwoju branży, utrzymuje się średnioroczna stopa wzrostu na poziomie 30%.Obecnie firma jest znanym dostawcą w branży transmisji HD.Ma wielu klientów i przypadków w dziedzinie monitoringu bezpieczeństwa i profesjonalnej branży audio-wizualnej…

 

Teraz firma szybko znalazła się w czołówce krajowych dostawców transmisji HD z silną siłą badawczo-rozwojową i konkurencyjnym rynkiem.W przyszłości firma będzie utrzymywać zrównoważone innowacje, aby promować zmianę transmisji HD i tworzyć nową wartość biznesową dla naszych użytkowników.

Historia

2013 Powstanie Nufiber.Jest to firma zajmująca się produkcją i sprzedażą całego systemu badawczo-rozwojowego, która koncentruje się na konwerterach mediów światłowodowych i przełącznikach światłowodowych Ethernet.

 

2014 Opracował wiele produktów z zakresu bezpieczeństwa, takich jak Fiber Video Converter, Ethernet over Coaxial Extender, Serial to Fiber Converter, itp.

 

2015 Współpracował z Huazhong University of Science and Technology w celu opracowania przełącznika przemysłowego, przełącznika POE i przedłużacza DVI itp.

 

2016 Dział zamorski uzyskał doskonałe wyniki po kilku latach korzystania z platformy Alibaba & Made-in-China.

 

2017 Założenie oddziału w Dubaju.

 

2018 Zainwestowano pięć milionów juanów, aby założyć nową fabrykę modułów SFP w Wuhan.

 

2019 Opracowany moduł 40G QSFP i 100G QSFP28.

 

2020 Opracowane produkty z całej serii AOC i DAC dla centrów danych.

Usługa
Chiny Shenzhen Nufiber Systems Technology Co., Ltd. profil firmy 0
Nasz zespół

Chiny Shenzhen Nufiber Systems Technology Co., Ltd. profil firmy 0Chiny Shenzhen Nufiber Systems Technology Co., Ltd. profil firmy 1