Gigabit FC Konektor Konwerter światłowodowy 1000M FC do 10 / 100 / 1000M portu UTP
MOQ: 1 kawałek
Okres dostawy: w ciągu 1-3 dni roboczych po dokonaniu płatności
metoda płatności: T/T, Western Union, karta kredytowa
Wydajność dostaw: 10 000 par miesięcznie
Szczegółowe informacje
Miejsce pochodzenia
Shenzhen, Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa
Nufiber
Orzecznictwo
CE
Numer modelu
NF-C2200F20
Typ światłowodowy:
SM Podwójne włókno
Interfejs światłowodowy:
SC/ST/FC
Złącze:
Port RJ45
Szybkość transmisji:
10/100/1000m
Dystans:
20 km
Długość fali:
TRx1310nm
Gwarancja:
12 miesięcy
Opis produktu
Przegląd
Kluczowe cechy
1. 10/100/1000Mbps Ethernet
2. 10/100/1000 port elektryczny BASE-T/TX
3. 1000 portów optycznych BASE-SX/LX
5. Port optyczny obsługuje 1000Mbps pełne dane dupleks
6Automatyczne skrzyżowanie MDI/MDI-X
7. Odległości do 2 km w trybie wielofunkcyjnym; Do 120 km w trybie pojedynczym
9Brak konieczności regulacji optycznych w polu
10Wskaźniki LED
Wnioski
1Systemy kontroli dostępu
2Systemy kontroli budynków i środowiska
3- Przełącznik.
4. 10/100/1000 Mbps Ethernet Media Converter
5. Szybkie połączenia komputerowe
Parametry techniczne
Parametry Specyfikacje
Standardy IEEE 802.3 10Baza-T
IEEE 802.3u 100Base-TX
IEEE 802.3ab 1000Base-TX/FX
Długość fali optycznej
NF-C2000SX: 850 nm
NF-C2000LX20: 1310 nm
NF-C2000-SFP: N/A
NF-C2000LX20A:TX:1310nm/RX:1550nm
NF-C2000LX20B:TX:1550nm/RX:1310nm
Odległość transmisji
Multimod: 2 km
Pojedynczy tryb: 10 - 120 km
Port
Optyczne: 2 włókna (SC/ST/FC opcjonalne)
Moc: blok końcowy
Elektryczne: RJ45
Wskaźniki LED
Połączenie optyczne/aktywność danych
Połączenie elektryczne/aktywność danych
MDI/MDI-X Automatyczny wybór
Tabela adresów Mac 4K
Puffer pamięci 256K.
Dane
Interfejs danych: Ethernet
Prędkość transmisji danych:10/100/1000 Mbps
Zasilanie
Zewnętrzne: 5V DC 2A
Wbudowany: od 100 V do 240 V AC od 50 Hz do 60 Hz
Zużycie energii: ≤ 5 W
Temperatura pracy 0 °C do +70 °C
Temperatura przechowywania -20 °C do +80 °C
Względna wilgotność
5% do 90% (nie kondensujące)
MTBF: >100 000 godzin
Wymiary 95 mm * 70 mm * 25 mm